Het voorbije weekend vond in “de Wezenberg” het Vlaams jeugdkampioenschap plaats. Deze wedstrijd vormt voor de jonge zwemmers het sluitstuk van het eerste deel van het zwemseizoen. SVAZ was aanwezig met 11 zwemmers! Amelie, Yentl, Anais, Dali, Zita, Yarno, Olivier, Nora, Senne, Yani en Cas gaven heel het weekend het beste van hunzelf. Hieronder een korte samenvatting van hun prestaties.
Lees meer: Verslag VJK 2018 - Wezenberg
Op Zaterdag 17 maart organiseren we voor de 2de maal ons SVAZ Ontbijt - nieuwe stijl in jeugdlokaal De Leonaar, op wandelafstand van ons zwembad. Het ontbijt gaat door aansluitend aan de swimathon die wij die dag ook organiseren.
Wat bieden wij u aan?
We hebben 2 ontbijtkoffers, eentje voor grote eters aan 12€ en eentje voor kleine eters aan 8€. Om je een voorsmaakje te geven sommen we even de inhoud van de grote eters box van vorig jaar op: 2 pistolets, 1 sandwich, 1 koffiekoek, stuk fruit, potje yoghurt, hartig beleg (Kaas / Hesp), zoet beleg (confituur), chocolade. Dit alles met een kopje koffie / thee en een glaasje fruitsap.
Inschrijven vooraf is noodzakelijk en kan via onderstaande link.