Aug 08 2016
An Bastiaansen
Algemeen

September 2016
vr 9 Start seizoen 2016-2017 Aartselaar MAS/WZ2/WZ1
za 10 Start seizoen 2016-2017 Aartselaar Alle andere groepen
za 10 Infovergadering (competitiezwemmers + snoeken) om 9u Aartselaar SN/WZ2/WZ1
za 17 Infovergadering (zwemschool) om 9u Aartselaar ZP/P/D/WA
za 24 Provinciaal Kampioenschap Masters Oost-Vlaanderen - LZV Lokeren MAS
zo 25 Startwedstrijd VWZ Boom WZ2
Oktober 2016
za 8  Wedstrijd B race dag 1 (PM) Antwerpen WZ2/WZ1
za 8 Provinciale Kampioenschappen dag 1 (AM) * Antwerpen WZ2/WZ1
zo 9 Wedstrijd B race dag 2 (PM) Antwerpen WZ2/WZ1
zo 9 Provinciale Kampioenschappen dag 2 (AM) * Antwerpen WZ2/WZ1
vr 14 - zo 16 Kleine stage Knokke SN1/WZ2
za 15 Wedstrijd HZC (400m) Herentals WZ1
za 22 Provinciale Kampioenschappen dag 3 (AM) * Antwerpen WZ2/WZ1
za 22 Wedstrijd B race dag 3 (PM) Antwerpen WZ2
zo 23 Provinciale Kampioenschappen dag 4 (PM) * Antwerpen WZ2/WZ1
za 29 Masterwedstrijd MOZKA Mol MAS
November 2016
di 1 Wedstrijd SVAZ (AM) Aartselaar WZ2/WZ1
di 1 PACO Wedstrijd SVAZ (PM) Aartselaar D3/D2/D1/WA1/SN1
zo 6 Lange Afstand BRABO Berchem WZ2/WZ1
za 12 - zo 13 Belgisch Kampioenschap 25m bad Brugge WZ2/WZ1
za 19 - zo 20 Tweedaagse ZN Nijlen WZ1
zo 20 B-wedstrijd KAZSC Berchem WZ2
za 26 Avondwedstrijd MZVA Merksem WZ2/WZ1
zo 27 Sinterklaasfeest PRANT Berchem WZ2/WZ1
December 2016
za 3 CKNV Ronde 1, de Sint op bezoek Aartselaar D3/D2/D1/WA/SN/RZ
za 3 Lange Afstand MOZKA Mol WZ2/WZ1

zo 4

Sinterklaasfeest PRANT

Berchem

WZ2/WZ1

za 10 Masterwedstrijd CNSW Woluwe MAS
za 17 Oudercontact
zo 18 Limietenwedstrijd ZIK Kapellen WZ2/WZ1
ma 26 Laatste Kans STW Sint-Niklaas WZ2/WZ1
vr 30 Allerlaatste kans STW Sint-Niklaas WZ2/WZ1
Januari 2017
zo 8 Wisselsprintcriterium Frank Pepermans Antwerpen WZ2/WZ1
za 21 - zo 22 Flanders Speedo Cup Antwerpen WZ1
za 28 Masterwedstrijd ZIK Kapellen MAS
zo 29 Sprintfestival VWZ Boom WZ2/WZ1
Februari 2017
vr 10 - zo 12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen Antwerpen WZ2/WZ1
za 11 CKNV Ronde 2 Aartselaar D3/D2/D1/WA/SN/RZ
za 18 CVB Laqua Leuven WZ2
za 18 Masterwedstrijd LZV Lokeren MAS
za 18 Wedstrijd Geel (voormiddag) Geel WZ2/WZ1
za 18 SVAZ Clubfeest Aartselaar
zo 19 Wedstrijd LZV Lokeren
vr 24 - zo 26 Vlaamse Kampioenschappen Antwerpen WZ1
za 25 Masterwedstrijd Wachtebeke MAS
Maart 2017
zo 5 Wedstrijd ZVL Lier
za 18 SVAZ Swimmathon Aartselaar Alle groepen
zo 19 Grote prijs Guido De Cnaep ZN Nijlen WZ2/WZ1
za 25 Masterwedstrijd ZN Nijlen MAS

April 2017
zo 9 Lange afstand HZS “Memorial Rudi Joris” Hasselt WZ2/WZ1
za 15 - zo 16 Masterwedstrijd Charleroi MAS
za 22 Masterwedstrijd SVAZ (avond) Aartselaar MAS
zo 23 Honda All Round Swimming Champion (ganse dag) Eeklo WZ2/WZ1
zo 23 Paco zwemfeest VWZ Boom (voormiddag) Boom D1/D2/D3/WA/SN
vr 28 - zo 30 AIYSC Antwerpen WZ2/WZ1
Mei 2017
zo 7 Paco zwemfeest MZVA Merksem SN
vr 12 - zo 14 Open Belgisch Kampioenschap WZ1
zo 14 Paco zwemfeest AZSC Berchem SN

za 20

Memorial Fons Brydenbach

Herentals

WZ2/WZ1

do 25 - vr 26 Speedo meeting Oostende WZ2/WZ1
Juni 2017
za 10  Masterwedstrijd PRANT Berchem MAS
za 10 CKNV Ronde 3 Aartselaar D3/D2/D1/WA/SN/RZ
za 17 Oudercontact
za 24 SVAZ BBQ Aartselaar
Juli 2017
za 1 - do 13  Grote Stage * Calella WZ1/WZ2
vr 14 - zo 16 Vlaams Zomercriterium Antwerpen stage
di 18 Recordpoging SCZ Zaventem stage
vr 21 - zo 23 Belgische Jeugdkampioenschappen * stage
di 25 Avondwedstrijd AZSC Berchem stage
vr 28 - zo 30 Belgische Kampioenschappen* Antwerpen stage
Augustus 2017
1 Recordpoging STW Sint-Niklaas stage

BRABO website

logo