Jul 25 2017
An Bastiaansen
Algemeen

VP : Voorprogramma Iz : Inschrijving per zwemmer Rs : Resultaat van SVAZ zwemmers
U : Uitnodiging Ip : Inschrijving per programmanummer Rv : Resultaat van alle zwemmers
D : Afmeldingsdatum P : Programma  
   
September 2017 VP U D Iz Ip P Rs Rv
vr 8 Start seizoen 2017-2018 Aartselaar MAS/WZ1-2-R/SN1                
za 9 Start seizoen 2017-2018 Aartselaar Alle andere groepen                
ma 18 Infovergadering (zwemschool) van 18u30 tot 19u30 Aartselaar ZP/P/D/WA              
ma 18 Infovergadering (snoeken en WZ) van 19u30 tot 20u30 Aartselaar SN/WZ2/WZ1              
za 23 Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen - LZV Lokeren MAS . . . . . . .
zo 24 Startwedstrijd VWZ Boom WZ2 04/09
Oktober 2017 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 7 400m wedstrijd - HZC Herentals WZ2/WZ1 14/09
za 14 B-races - PRANT (AM+PM) Antwerpen WZ2/WZ1 22/09
zo 15 B-races - PRANT (AM+PM) Antwerpen WZ2/WZ1   22/09
za 21 Provinciale Kampioenschappen - PRANT (AM+PM) * Antwerpen WZ2/WZ1   22/09
zo 22 Provinciale Kampioenschappen - PRANT (AM+PM) * Antwerpen WZ2/WZ1   22/09
za 28 Masterwedstrijd MOZKA - AM Mol MAS . . .
za 28 - zo 5/11 Herfstvakantie - geen training tenzij anders gecommuniceerd                    
November 2017 VP U D Iz Ip P Rs Rv
woe 1 Jeugdwedstrijd SVAZ - AM Aartselaar WZ2/WZ1 06/10
woe 1 PACO Zwemfeest SVAZ - PM Aartselaar D/WA/SN . .
za 4 Masterwedstrijd - AC Berchem MAS . . .
zo 5 Lange Afstand - BRABO Berchem WZ2/WZ1 06/10
za 28/10 - zo 5 Herfstvakantie - geen training tenzij anders gecommuniceerd                    
ma 6 Trainingen hervatten volgens schema onder 'Praktisch - Trainingsuren'                    
vr-zo 10-12 Kleine Stage Wachtebeke SN1/WZ2                
za-zo 11-12 Belgisch Kampioenschap 25m-bad * Gent WZ1 11/10
za-zo 18-19 Spar Cup - ZN Nijlen WZ2/WZ1 25/10  
za-zo 18-19 BK Masters Charleroi MAS .   .
zo 19 B-wedstrijd KAZSC Berchem WZ2 25/10
zo 26 B-wedstrijd ZVL Lier WZ2 . . . . . . . .
December 2017 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 2 CKNV 1e ronde, de Sint op bezoek (alle groepen) Aartselaar D/WA/SN/RZ . . . . . . . .
za 2 Lange Afstand - MOZKA Mol WZ2/WZ1 10/11
zo 3 Sinterklaasfeest PRANT * Berchem WZ2 10/11
za 9 Masterwedstrijd BCBW Woluwe MAS . .   .
za 16 Oudercontact Aartselaar   . . . . . . . .
za 23 - zo 7/1 Kerstvakantie - geen training tenzij anders gecommuniceerd                    
za 23 Limietenwedstrijd - ZIK Kapellen WZ2/WZ1 28/11 .
za 30 Allerlaatste kans - STW Sint-Niklaas WZ2/WZ1 28/11 .
Januari 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 7 Schaal Pepermans - AM & PM Wezenberg WZ2/WZ1 15/12
za 23/12 - zo 7 Kerstvakantie - geen training tenzij anders gecommuniceerd                    
ma 8 Trainingen hervatten volgens schema onder 'Praktisch - Trainingsuren'                    
za 20 - zo 21 Flanders Swimming Cup - AM & PM * Wezenberg WZ1 21/12
za 27 Masterwedstrijd ZIK Kapellen MAS        
zo 28 Sprintfestival Boom WZ2/WZ1 06/01
Februari 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 3 CKNV 2e ronde Aartselaar D/WA/SN/RZ                
za 3 Clubfeest SVAZ Aartselaar                  
za 10 - zo 18 Krokusvakantie - geen training tenzij anders gecommuniceerd                    
vr 9 - zo 11 Vlaamse Jeugdkampioenschappen * Wezenberg WZ2/WZ1 19/01 . .
za 17 Masterwedstrijd Geel MAS      
ma 19 Trainingen hervatten volgens schema onder 'Praktisch - Trainingsuren'                    
vr 23 - zo 25 Vlaamse Kampioenschappen * Wezenberg WZ1 31/1 . .
za 24 Masterwedstrijd Wachtebeke MAS      
Maart 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 3 Masterwedstrijd Aalst MAS      
za 3 - zo 4 ADSR Wezenberg WZ2/WZ1 05/02 .
za 17 Masterwedstrijd Nijlen MAS    
za 17 SVAZ Swimmathon & ontbijt Aartselaar                
zo 18 Grote prijs Guido De Cnaep - ZN Nijlen WZ2/WZ1 25/02
ma 26 SVAZ Swimmathon (Masters) Aartselaar MAS                
za 31 - zo 15/4 Paasvakantie - geen training tenzij anders gecommuniceerd                    
April 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 8 Lange afstand HZS “Memorial Rudi Joris” Hasselt WZ2/WZ1 18/03 .
za 31/3 - zo 15 Paasvakantie - geen training tenzij anders gecommuniceerd                    
za 14 - zo 15 Masterwedstrijd Charleroi MAS                
ma 16 Trainingen hervatten volgens schema onder 'Praktisch - Trainingsuren'                    
za 21 Masterwedstrijd SVAZ Aartselaar MAS . . . . . .
zo 22 Wedstrijd Niet-vergunninghouders HZC Herentals SN1              Rv  
zo 22 All Round Swimming Champion (ganse dag) - MEGA Eeklo WZ2/WZ1 25/03 .
Mei 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
di 1 Feestdag - geen training tenzij anders gecommuniceerd                    
zo 6 PACO Westrijd ZIK Kapellen D/WA1/SN1                
do 10 Feestdag - geen training tenzij anders gecommuniceerd                    
do 10 - za 12 Open Belgisch Kampioenschap Gent WZ1 12/04 .
za 19 Memorial Fons Brydenbach (namiddag en avond) - HZC Herentals WZ2/WZ1 29/04  
ma 21 Feestdag - geen training tenzij anders gecommuniceerd                    
vr 25 Speedo meeting - ROSC Oostende WZ2/WZ1                
za 26 - zo 27 Speedo meeting - ROSC Oostende WZ2/WZ1 25/02
Juni 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 2 Masterwedstrijd Berchem MAS          
za 9 CKNV 3e ronde Aartselaar D/WA/SN/RZ                
za 23 Laatste training van het seizoen tenzij anders gecommuniceerd                    
za 23 SVAZ BBQ Aartselaar   . . . . . . . .

 

Juli 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 7 Open Water - SWEM Lokeren MAS          
zo-do 1-12 Stage Calella                  
vr-zo 13-15 Vlaams Zomercriterium   Stage 16/06 .
di 17 Recordpoging - SCZ (avond) Zaventem Stage 16/06 .
za 14 Open Water - LZV Lokeren MAS          
vr-zo 20-22 Belgische Jeugdkampioenschappen   Stage 16/06 .
di 24 Recordjacht - KAZSC (avond) Berchem Stage 16/06 .
vr-zo 27-29 Belgische Zomerkampioenschappen 15+   Stage 16/06 .
di 31 Recordpoging - STW (avond) Sint-Niklaas Stage 16/06 .

 

Augustus 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 5 Open Water - ZGEEL Geel MAS            
zo 26 Open Water - VWZ Hazewinkel MAS ea 16/07      
September 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 1 Open Water - Brugge Geel MAS              

BRABO website

logo