Jul 25 2017

VP : Voorprogramma Iz : Inschrijving per zwemmer Rz : Resultaat van SVAZ zwemmers
U : Uitnodiging Ip : Inschrijving per programmanummer R : Resultaat van alle zwemmers
D : Afmeldingsdatum P : Programma  
   

<

Augustus 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 26 Openwaterwedstrijd Hazewinkel (PM) Hazewinkel – VWZ MAS/WZ1-2-R              
September 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 2 – vr 7 EK masters, https://www.emc2018.com/sports/swimming Slovenie MAS                
wo 6 RvB SVAZ vzw                    
vr 7 Start seizoen 2018-2019 Aartselaar MAS/WZ1-2-R/SN                
za 8 Start seizoen 2018-2019 Aartselaar Alle andere groepen                
vr 14 Maand v/d Sport – proefles volwassenzwemmen Aartselaar proefles volwassenzwemmen                
za 15 Infovergadering (zwemschool) van 9u00 tot 10u00 Aartselaar ZP/P/D/WA              
wo 19 RvB SVAZ vzw                    
vr 21 start volwassenzwemmen Aartselaar VZ sessie 1                
za 22 Infovergadering (snoeken en WZ) van 9u00 tot 10u00 Aartselaar SN/WZ2/WZ1              
za 22 Masterwedstrijd LZV - PK Masters Lokeren MAS   12/09  
zo 30 Startwedstrijd VWZ Boom WZ2 07/09
Oktober 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 14 Prov.Kamp. - PRANT (PM) Berchem WZ2/WZ1 24/09
wo 17 RvB SVAZ vzw                    
zo 21 Prov.Kamp. - PRANT (PM) Berchem WZ2/WZ1 01/10
za-zo 27-28 Belgische Kampioenschap Charleroi MAS    
November 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
do 1 1 Nov Jeugdwedstrijd – SVAZ (AM) Aartselaar WZ1/WZ2 05/10
do 1 1 Nov PACO zwemfeest – SVAZ (PM) Aartselaar D/WA/SN     05/10     
vr 9 tot zo 11 Kleine Stage Hofstade SN/WZ2     17/10           
za 10 BK 25m bad – KBZB (AM+PM) Gent WZ1 05/10    
zo 11 BK 25m bad – KBZB (AM+PM) Gent WZ1 05/10    
za 17 Sparcup – SHARK (AM+PM) Nijlen WZ1 15/10       
zo 18 Sparcup – SHARK (AM+PM) Nijlen WZ1 15/10       
zo 18 B-wedstrijd – KAZSC (PM) Berchem WZ2 15/10       
wo 21 RvB SVAZ vzw                    
December 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 1 CKNV SVAZ (SINT) Aartselaar Alle groepen                
za 1 Lange Afstand – LORELEI (PM) Boom WZ1 Heren   08/11       
zo 2 Lange Afstand – BRABO (AM+PM) Wezenberg WZ1/WZ2
zo 2 Sinterklaaszwemfeest – KAZSC (PM) Berchem WZ2 08/11           
zo 2 Lange Afstand – LORELEI (PM) Boom WZ1 Dames   08/11       
za 8 Masterwedstrijd CNSW Woluwe MAS              
za 15 Oudercontact Aartselaar Alle groepen                
wo 19 RvB SVAZ vzw                    
za 22 Christmas 4 Masters - AST Aalst MAS                
zo 23 Limietenwedstrijd – ZIK (PM) Kapellen WZ1/WZ2              
zo 30 Allerlaatste Kans – STW (PM) St.Niklaas WZ1/WZ2              
Januari 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 6 Schaal Pepermans – KAZSC (AM) Wezenberg WZ1/WZ2              
zo 6 Schaal Pepermans – KAZSC (PM) Wezenberg WZ1/WZ2              
wo 16 RvB SVAZ vzw                    
za 19 Flanders Speedo Cup – VZF (AM+PM) Wezenberg WZ1                
zo 20 Flanders Speedo Cup – VZF (AM+PM) Wezenberg WZ1                
za 26 Masterwedstrijd - ZIK Kapellen MAS                
zo 27 Sprintwedstrijd – VWZ (PM) Boom WZ1/WZ2              
Februari 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 2 CKNV 2de ronde Aartselaar Alle groepen                
vr 8 Vlaamse Kampioenschappen – VZF (PM) Wezenberg WZ1/WZ2                
za 9 Vlaamse Kampioenschappen – VZF (AM) Wezenberg WZ1/WZ2                
za 9 Vlaamse Kampioenschappen – VZF (PM) Wezenberg WZ1/WZ2                
zo 10 Vlaamse Kampioenschappen – VZF (AM) Wezenberg WZ1/WZ2                
zo 10 Vlaamse Kampioenschappen – VZF (PM) Wezenberg WZ1/WZ2                
za 16 Masterwedstrijd - ZGEEL Geel MAS                
za 16 SVAZ Clubfeest Aartselaar Alle groepen                
wo 20 RvB SVAZ vzw                    
za 23 ADSR – BRABO (AM) Wezenberg WZ1/WZ2                
za 23 ADSR – BRABO (PM) Wezenberg WZ1/WZ2                
zo 24 ADSR – BRABO (AM) Wezenberg WZ1/WZ2                
zo 24 ADSR – BRABO (PM) Wezenberg WZ1/WZ2                
Maart 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
vr 1 Vlaamse Kampioenschappen + 15j – VZF (AM) Wezenberg WZ1                
vr 1 Vlaamse Kampioenschappen +15j – VZF (PM) Wezenberg WZ1                
za 2 Vlaamse Kampioenschappen +15j – VZF (AM) Wezenberg WZ1                
za 2 Vlaamse Kampioenschappen +15j – VZF (PM) Wezenberg WZ1                
zo 3 Vlaamse Kampioenschappen +15j – VZF (AM) Wezenberg WZ1                
zo 3 Vlaamse Kampioenschappen +15j – VZF (PM) Wezenberg WZ1                
za 16 Swimmathon - SVAZ (AM) Aartselaar Alle Groepen                
za 16 SVAZ Ontbijt (AM) Aartselaar Alle Groepen                
za 16 Masterwedstrijd - ShaRK Nijlen MAS                
wo 20 RvB SVAZ vzw                    
zo 31 CVB - SCSG (PM) Strombeek WZ1/WZ2                
April 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 14 Lange Afstand – HZS (AM) Hasselt WZ1/WZ2                
zo 14 Lange Afstand – HZS (PM) Hasselt WZ1/WZ2                
vr 19 AIYSC – ZOLA (PM) Wezenberg WZ1/WZ2                
za 20 AIYSC – ZOLA (AM) Wezenberg WZ1/WZ2                
za 20 AIYSC – ZOLA (PM) Wezenberg WZ1/WZ2                
zo 21 AIYSC – ZOLA (AM) Wezenberg WZ1/WZ2                
zo 21 AIYSC – ZOLA (PM) Wezenberg WZ1/WZ2                
wo 24 RvB SVAZ vzw                    
za 27 Masterwedstrijd – SVAZ (Avond) Aartselaar MAS                
Mei 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 4 First meeting – FIRST (AM) Rozenbroek (50m) WZ1/WZ2                
za 4 First meeting – FIRST (PM) Rozenbroek (50m) WZ1/WZ2                
zo 5 First meeting – FIRST (AM) Rozenbroek (50m) WZ1/WZ2                
zo 5 First meeting – FIRST (PM) Rozenbroek (50m) WZ1/WZ2                
wo 15 RvB SVAZ vzw                    
zo 26 Voorjaarscriterium – ZIK (PM) Kapellen WZ1/WZ2                
Juni 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 15 CKNV 3de ronde Aartselaar Alle groepen                
wo 19 RvB SVAZ vzw                    
za 22 Oudercontact Aartselaar Alle groepen                
za 22 SVAZ BBQ Aartselaar Alle leden                

BRABO website

logo