VP Voorprogramma Iz Inschrijving per zwemmer Rz Resultaat SVAZ zwemmers
U Uitnodiging Ip Inschrijving per programmanummer R Resultaat alle zwemmers
D Afmeldingsdatum P Programma  

 

Augustus 2019  VP U D Iz Ip P R Rz
zo 25 VWZ Open Water Hazewinkel Haasdonk WZ-MAS 10/8  
zo 31 Doortocht Brugge MAS     10/8          
September 2019  VP U D Iz Ip P R Rz
za 7 & zo 8 Startweekend Knokke WZ1                
za 7 Start seizoen 2019-2020 Aartselaar MAS/WZ2                
za 14 Start seizoen 2019-2020 Aartselaar zwemschool                
za 14 9u - 10u Infovergadering (Snoeken en WZ) Aartselaar SN/WZ1/WZ2              
za 21 9u - 10u Infovergadering (zwemschool) Aartselaar ZP/P/D/WA                
za 21 avond OVL Masters Lokeren MAS   10/9    
za 28 BK Masters Wezenberg MAS     10/9  
zo 29 BK Masters Wezenberg MAS     10/9    
Oktober 2019 VP U D Iz Ip P R Rz
zo 6 Startwedstrijd VWZ Boom WZ2 14/9
za 19 PK Antwerpen - dag 1 Wezenberg WZ2/WZ1 3/10
zo 20 B-races Antwerpen - dag 1 Wezenberg WZ2/WZ1 3/10
za 26 PK Antwerpen - dag 2 Wezenberg WZ2/WZ1 5/10
zo 27 B-races Antwerpen - dag 2 Wezenberg WZ2/WZ1 5/10
November 2019 VP U D Iz Ip P R Rz
vr 1 1 Nov Jeugdwedstrijd – SVAZ (AM) Aartselaar WZ1/WZ2 21/10
vr 1 1 Nov PACO zwemfeest – SVAZ (PM) Aartselaar D/WA/SN            
za 2 & zo 3 Kleine Stage tbd SN + WZ2                
za 2 Masterwedstrijd Berchem MAS        
za 9 BK 25m bad – KBZB (AM+PM) Gent WZ1 27/10
zo 10 BK 25m bad – KBZB (AM+PM) Gent WZ1 27/10  
za 10 & zo 11 Masterwedstrijd Helios Charleroi MAS          
zo 17 Memorial Vandenbosch LAQUA Leuven WZ1 6/11
zo 17 B-wedstrijd KAZSC Berchem WZ2 6/11
za 30 CKNV 1ste ronde + Sint Aartselaar Alle groepen   27/11        
za 30 Masterwedstrijd Woluwe MAS          
za 30 Avondwedstrijd MZVA Merksem WZ2 10/11 
December 2019 VP U D Iz Ip P R Rz
zo 1 Lange Afstand BRABO Wezenberg WZ1 8/11
za 14 Kerstmarkt Aartselaar Alle groepen                
za 21 Masterwedstrijd Aalst MAS   12/12
zo 22 Limietenwedstrijd Kapellen WZ2 + WZ1 1/12 
zo 29 Laatste Kans Mol WZ2 + WZ1 7/12 
Januari 2020 VP U D Iz Ip P R Rz
zo 5 Schaal Pepermans Wezenberg WZ2 + WZ1 7/12    
za 18 Flanders Speedo Cup – VZF (AM+PM) Wezenberg WZ1   18/12    
zo 19 Flanders Speedo Cup – VZF (AM+PM) Wezenberg WZ1   18/12    
za 25 ZIK Masters 2020 Kappelen MAS   11/1      
zo 26 Sprintfestival VWZ Boom WZ2 + WZ1     5/1    
Februari 2020 VP U D Iz Ip P R Rz
za 1 CKNV 2de ronde Aartselaar Alle groepen   29/1        
za 1 Clubfeest SVAZ Aartselaar Alle groepen     26/1          
vr 7 Vlaams Jeugdkampioenschap (PM) Wezenberg WZ1/WZ2   15/1
za 8 Vlaams Jeugdkampioenschap (AM+PM) Wezenberg WZ1/WZ2   15/1
zo 9 Vlaams Jeugdkampioenschap (AM+PM) Wezenberg WZ1/WZ2   15/1
za 15 2daagse ZGeel Geel WZ2/WZ1(sel)   31/1    
za 15 Master ZGeel Geel MAS   31/1      
zo 16 2daagse ZGeel Geel WZ2/WZ1(sel)   31/1    
vr 21 Vlaams Kampioenschap – VZF (AM+PM) Wezenberg WZ1 31/1      
za 22 Vlaams Kampioenschap – VZF (AM+PM) Wezenberg WZ1 31/1      
zo 23 Vlaams Kampioenschap – VZF (AM+PM) Wezenberg WZ1 31/1      
za 29 Masterwedstrijd SWEM 2020 Wachtebeke MAS   16/02          
Maart 2020 VP U D Iz Ip P R Rz
za 7 ADSR Wezenberg WZ2 + WZ1 20/2    
zo 8 ADSR Wezenberg WZ2 + WZ1 20/2      
za 14 Swimathon Aartselaar Alle groepen                
za 14 SVAZ Ontbijt Aartselaar Alle groepen                
zo 15 Beker Van Puymbrouck St Niklaas WZ2            
za 28 SVAZ quiz Leonaar Alle groepen                
April 2020 VP U D Iz Ip P R Rz
za 4 AM Mega Distance Swim Rozebroeken WZ1              
za 4 PM Mega Swim meet Rozebroeken WZ2              
zo 5 Mega Swim meet Rozebroeken WZ2              
vr 17 avond AIYSC – Zola Wezenberg WZ2 + WZ1              
za 18 AIYSC – Zola Wezenberg WZ2 + WZ1              
zo 19 AIYSC – Zola Wezenberg WZ2              
za 25 Masterwedstrijd SVAZ Aartselaar MAS                
zo 26 All round swimming competition Eeklo WZ2 + WZ1              
Mei 2020 VP U D Iz Ip P R Rz
za 2 FIRST Meeting Rozebroeken WZ2 + WZ1              
zo 3 FIRST Meeting Rozebroeken WZ2 + WZ1              
za 16 am+pm Memorial Fons Brijdenbach Herentals WZ2                
zo 17 am+pm TYR Cup Leuven WZ              
do 21 – za 23 Open BK 50m Charleroi WZ1 sel                
zo 31 Voorjaarscriterium Kapellen WZ2 + WZ1              
Juni 2020 VP U D Iz Ip P R Rz
ma 1 – za 6 EK masters Boedapest MAS              
za 13 CKNV Aartselaar Alle groepen                
za 20 BBQ Aartselaar Alle groepen                
Juli 2020 VP U D Iz Ip P R Rz
Augustus 2020 VP U D Iz Ip P R Rz

BRABO website

logo