Aug 26 2019

VP Voorprogramma Iz Inschrijving per zwemmer Rz Resultaat SVAZ zwemmers
U Uitnodiging Ip Inschrijving per programmanummer R Resultaat alle zwemmers
D Afmeldingsdatum P Programma  

 

Augustus 2019  VP U D Iz Ip P R Rz
zo 25 VWZ Open Water Hazewinkel Haasdonk WZ-MAS 10/8  
zo 31 Doortocht Brugge MAS     10/8          
September 2019  VP U D Iz Ip P R Rz
za 7 & zo 8 Startweekend Knokke WZ1                
za 7 Start seizoen 2019-2020 Aartselaar MAS/WZ2                
za 14 Start seizoen 2019-2020 Aartselaar zwemschool                
za 14 9u - 10u Infovergadering (Snoeken en WZ) Aartselaar SN/WZ1/WZ2              
za 21 9u - 10u Infovergadering (zwemschool) Aartselaar ZP/P/D/WA                
za 21 avond OVL Masters Lokeren MAS   10/9      
za 28 BK Masters Wezenberg MAS     10/9  
zo 29 BK Masters Wezenberg MAS     10/9    
Oktober 2019 VP U D Iz Ip P R Rz
zo 6 Startwedstrijd VWZ Boom WZ2 14/9
za 19 PK Antwerpen - dag 1 Wezenberg WZ2/WZ1 3/10
zo 20 B-races Antwerpen - dag 1 Wezenberg WZ2/WZ1 3/10
za 26 PK Antwerpen - dag 2 Wezenberg WZ2/WZ1 5/10
zo 27 B-races Antwerpen - dag 2 Wezenberg WZ2/WZ1 5/10
November 2019 VP U D Iz Ip P R Rz
vr 1 1 Nov Jeugdwedstrijd – SVAZ (AM) Aartselaar WZ1/WZ2 21/10
vr 1 1 Nov PACO zwemfeest – SVAZ (PM) Aartselaar D/WA/SN            
za 2 & zo 3 Kleine Stage tbd SN + WZ2                
za 2 Masterwedstrijd Berchem MAS          
za 9 BK 25m bad – KBZB (AM+PM) Gent WZ1 27/10
zo 10 BK 25m bad – KBZB (AM+PM) Gent WZ1 27/10  
za 10 & zo 11 Masterwedstrijd Helios Charleroi MAS                
zo 17 Memorial Vandenbosch LAQUA Leuven WZ1 6/11
zo 17 B-wedstrijd KAZSC Berchem WZ2 6/11
za 30 CKNV + Sint Aartselaar Alle groepen   27/11        
za 30 Masterwedstrijd Woluwe MAS          
za 30 Avondwedstrijd MZVA Merksem WZ2 10/11 
December 2019 VP U D Iz Ip P R Rz
zo 1 Lange Afstand BRABO Wezenberg WZ1 8/11
za 14 Kerstmarkt Aartselaar Alle groepen                
za 21 Masterwedstrijd Aalst MAS   12/12      
zo 22 Limietenwedstrijd Kapellen WZ2 + WZ1 1/12       
zo 29 Laatste Kans Mol WZ2 + WZ1 7/12           
Januari 2020 VP U D Iz Ip P R Rz
zo 5 Schaal Pepermans Wezenberg WZ2 + WZ1 7/12          
za 18 Flanders Speedo Cup – VZF (AM+PM) Wezenberg WZ1   18/12          
zo 19 Flanders Speedo Cup – VZF (AM+PM) Wezenberg WZ1   18/12          
zo 26 Sprintfestival VWZ Boom WZ2 + WZ1                
Februari 2020 VP U D Iz Ip P R Rz
za 1 CKNV Aartselaar Alle groepen                
za 1 Clubfeest SVAZ Aartselaar Alle groepen                
vr 7 Vlaamse Jeugd Kampioenschappen (AM) Wezenberg WZ1/WZ2                
za 8 Vlaamse Jeugd Kampioenschappen (PM) Wezenberg WZ1/WZ2                
zo 9 Vlaamse Jeugd Kampioenschappen (AM) Wezenberg WZ1/WZ2                
za 15 2daagse ZGeel Geel WZ2 + WZ1                
zo 16 2daagse ZGeel Geel WZ2 + WZ1                
vr 21 Vlaamse Kampioenschappen – VZF (AM) Wezenberg WZ1/WZ2                
za 22 Vlaamse Kampioenschappen – VZF (PM) Wezenberg WZ1/WZ2                
zo 23 Vlaamse Kampioenschappen – VZF (AM) Wezenberg WZ1/WZ2                
Maart 2020 VP U D Iz Ip P R Rz
za 7 ADSR Wezenberg WZ2 + WZ1                
zo 8 ADSR Wezenberg WZ2 + WZ1                
za 14 Swimathon Aartselaar Alle groepen                
za 14 SVAZ Ontbijt Aartselaar Alle groepen                
zo 15 Beker Van Puymbrouck St Niklaas WZ2                
zo 15 GP Guide de Cnaep tbd WZ1                
zo 22 Ziftingen Dauven tbd WZ2                
za 28 SVAZ quiz Leonaar Alle groepen                
April 2020 VP U D Iz Ip P R Rz
za 4 AM Mega Distance Swim Rozebroeken WZ1                
za 4 PM Mega Swim meet Rozebroeken WZ2 + WZ1                
zo 5 Mega Swim meet Rozebroeken WZ2 + WZ1                
vr 17 avond AIYSC – Zola Wezenberg WZ2 + WZ1                
za 18 AIYSC – Zola Wezenberg WZ2 + WZ1                
zo 19 AIYSC – Zola Wezenberg WZ2 + WZ1                
za 25 Masterwedstrijd SVAZ Aartselaar MAS                
zo 26 All round swimming competition Eeklo WZ2 + WZ1                
Mei 2020 VP U D Iz Ip P R Rz
za 2 FIRST Meeting Rozebroeken WZ2 + WZ1                
zo 3 FIRST Meeting Rozebroeken WZ2 + WZ1                
zo 16 Memorial Fons Brijdenbach Herentals WZ2 + WZ1                
do 21 – za 23 Open BK 50m tbd WZ1                
zo 31 Voorjaarscriterium Kapellen WZ2 + WZ1                
Juni 2020 VP U D Iz Ip P R Rz
ma 1 – za 6 EK masters Boedapest MAS              
za 13 CKNV Aartselaar Alle groepen                
za 20 BBQ Aartselaar Alle groepen                
Juli 2020 VP U D Iz Ip P R Rz
Augustus 2020 VP U D Iz Ip P R Rz

BRABO website

logo