Aug 26 2019

 

Zeepaardjes 2 (ZP2)

AMELINCKX IZABELA
DENCKEL HAEZENDONCK ROAN
HERMANS ARTHUR
MAMPAEY BILLIE
MUTSAERT JOE
VAN DEN EYNDE MIEL
VANDENWEGHE CATARINA
VANHAMME SWA

 

Zeepaardjes 1 (ZP1)

ANSOMS JASPER
BERTELOOT CAS
GELUYKENS ARTHUR
KNUTTSON OLIVER
NIEUWINCKEL MATHIS
OUARIBA SARA
VAN HERCK SETH
VANDERBORGHT JOS

 

Pinguins (P1)

BOSMANS SENNE
DE MEYER-CHONG LIEN
DE VOOGD DENNIS
FISSERS NOAH
GARREVOET LUCAS
HERMANS ALEXANDER
MAES NOAH
MARICHAL MAXIM
THOMASSEN JASPER
VAN OEVELEN LIS
VAN REETH MATHIJS
VAN REUSEL SIMON

 

Dolfijntjes 3 (D3)

BOSMANS MARIE
CARPENTIER THIBO
CEULEMANS ANNELORE
DENCKEL HAEZENDONCK MATS
GELUYKENS JULES
KNUTTSON LISA
KNUTTSON WILLIAM
LAURENT ROBIN
LENAERTS HANNE
ROOSEN MATHIJS
TOUCHARD ARTHUR
VAN CAMPFORT OLIVIER
VAN NIEUWENHOVE FIEN

 

Dolfijntjes 2 (D2)

DE HAES SENNE
DE MEYER - CHONG THIJS
DERKINDEREN MIRA
GARREVOET HANNE
GHYS LAURA
KNUYSEN MAXIME
LAMBRECHTS CEDRIC
VAN DAMME FINN
VAN GUCHT SEBASTIAN
VAN SEVEREN HASSE

 

Dolfijntjes 1 (D1)

BOYKO DANIL
CUYCKENS MAX
GHYS ELIEN
JANSSEN ROOS
LAMBRECHTS MATHIS
LAURENT YASMIN
MAES LILY
MEEL DENNIS
MEEL JOERI

 

Walvissen (WA1)

CEULEMANS JONATHAN
CEULEMANS SEBASTIAAN
DE WIN NIO
DENS MARIE
DENS RUBEN
DRIESSENS JOMME
DU TRE ILYA
JASINSKI MILAN
SCHEPERS XANDER
VAN REETH LISSE
VAN SEVEREN MERLIJN
VANDER BEKE BRAM

 

Snoeken (SN1)

BALAJI YOUSRA
CORNEZ MAYLIE
DERKINDEREN KAMIL
FRANS LENNE
LEPAGE AMELIE
MARCKX LORE
OFFECIERS HARRY
PAZMANY ANDREAS
ROOSEN THOMAS
VAN CAMPFORT NICOLAS
VAN DAMME XANDER
VAN REETH LORE
VOLDERS BO

 

Wedstrijdzwemmers 2 (WZ2)

BEERSMANS THIBEAU
BELLINKX JANNE
CLOCKAERTS MATHIS
CLOSSET CASIMIR
DE KONING RUBEN
D'HOOGHE KATIA
IWENS LOTTE
MICHIELS STIG
NIJSKENS KAREL
OPDENBERGH MERLIJN
RAVELINGIEN TIBE
SCHEPERS KYRA
SWYNGEDAUW WOUT
TOUCHARD MILA
VAN DAMME ELIAS

 

Wedstrijdzwemmers 1 (WZ1)

ANTHONI AMELIE
BEERSMANS YENTL
BOYKO VALERIA
BRACKE ERNO
CORNELISSEN ANAIS
CORNELISSEN DALI
DE MUYNCK ROBBE
DE WINTER YARNO
LAMPO OLIVIER
PARMENTIER CAMILLE
PARMENTIER FLEUR
RAES SENNE
RAVELINGIEN KATO
VAN DEN BOSSCHE STAN
VERVLOET RUWEN
VIAENE SARAH
WOUTERS CAS

 

Masters (MAS)

AERDEN KAREN
BYNENS SARA
CLAES INGEBORG
CORNETTE FLORISKA
DE BEUCKELAER MICHAEL
DE BEUKELAER ARMAND
DE BEUKELAER KRISTIAAN
DE BONDT EVA
DE GENT GABY
DE WIT KRISTIEN
DECONINCK EVELYNE
DESFOSSES BERND
D'HOOGE CATO
DUTHOO MICHIEL
FLIES TOM
GHYS JAN
HANSSENS PETER
HENDRICKX WILLY
LINDERS WERNER
MICHIELS JOHAN
MOLKENS STEPHANIE
NELEMANS JESSY
PINT HANNE
PLAISIER ADRIANA
SAVORETTI FIORENZO
SCHOETERS ARNE
SCHOETERS IVO
VAGANÉE HEIDI
VAN CAMPENHOUT ANJA
VAN GOMPEL TOM
VAN KEER CEDRIC
VAN ROYEN RINA
VERBUEKEN PIETER
VERCAMMEN LIEN
VERMEIREN JOOST
WILLEMS IVAN

 

Recreatieve zwemmers (RZ)

BOMONT JULIE
COP TOMAS
DE LOOF AMBER
DE LOOF TIBO
DE RIDDER KATO
EMBRECHTS LIENE
HEREMANS KASPER
LENAERTS SENNE
LORIOT MATHIEU
LORIOT NICOLAS
OFFECIERS BILL
TOUALLA SOUFIAN
VAN DESSEL EMIEL

 

Wedstrijdzwemmers Regionaal (WZR)

COP CARO
MARICHAL JARNO
PARMENTIER MAXIM
VAN LIMBERGEN LUNA

 

Volwassenzwemmen najaar 2020 (VZ)

[inschrijvingen nog niet geopend]

 

BRABO selectie (BA-S) & BRABO kernploeg (BA-K)

CORNELISSEN ZITA
DE SMEDT JESSE
LAUWERS SANDER
MAES YARN
RAVELINGIEN LANA
STESMANS JELLE
VERSCHUEREN SIEBE

 

Steun ons: koop via Trooper!

banners 04

BRABO website

logo