Aug 28 2021

Op basis van de ledenadministratie op 31/08/21. Inschrijvingen met een * zijn onder voorbehoud. 

 

Zeepaardjes 2 (ZP2)
BREESE MARTIN
CLAES RUBEN
COLMAN LOUIS
CORNELIS EVA
DE GRAEF ALICE
JACOBS AXELLE
JACOBS VICTOR
MUTSAERT SCOUT
MUTSAERT LIV
NDZANA ELLA
NIEUWINCKEL HELENA
SEGERS MATTEO
VAN DEN BRANDE NIENKE
VAN DEN BRANDE FINN

 

Zeepaardjes 1 (ZP1)
AMELINCKX IZABELA
COLMAN AMÉLIE
CORNELIS MAX
DE MEYER CHONG THEO
DENCKEL HAEZENDONCK ROAN
DUWYN SENNE
KABIRI AYMAN
MAMPAEY BILLIE
MUTSAERT JOE
OUARIBA SARA
VAN BERENDONCKS MAURICE
VAN DEN EYNDE MIEL
VAN PUT VIKTOR
VANDENWEGHE CATARINA
VERHOEVEN JONAS

 

Pinguins (P1)
ANSOMS JASPER
BALAJI SOULAYMAN*
BERTELOOT CAS
CAUTAERT-KNUTSSON OLIVER
ELST LAURE
GELUYKENS ARTHUR
HERMANS ARTHUR
NIEUWINCKEL MATHIS
VAN BERENDONCKS LOUIS*
VAN HERCK SETH
VAN ROOSBROECK MAURO
VANDERBORGHT JOS
VANHAMME SWA
VEYS BENOÎT

 

Dolfijntjes 3 (D3)
BOSMANS SENNE
BREESE LARA
DE MEYER-CHONG LIEN
DE SPRIET ELENA
DE VOOGD DENNIS
ELST MYRTHE
FISSERS NOAH
GELUYKENS JULES
HERMANS ALEXANDER
LENAERTS HANNE
ROOSEN MATHIJS
THOMASSEN JASPER
TOUCHARD ARTHUR
VAN NIEUWENHOVE FIEN
VAN REETH MATHIJS

 

Dolfijntjes 2 (D2)
BOSMANS MARIE
CARPENTIER THIBO
CAUTAERT-KNUTSSON LISA
CAUTAERT-KNUTSSON WILLIAM
CEULEMANS ANNELORE
DENCKEL HAEZENDONCK MATS
EECKHOUT SETH
GHYS LAURA
KABIRI UMAYMA
VAN GUCHT SEBASTIAN
VAN REUSEL SIMON

 

Dolfijntjes 1 (D1)
CUYCKENS MAX
LAMBRECHTS CEDRIC
MEEL DENNIS
NDZANA NIA
VAN CAMPFORT OLIVIER
VAN SEVEREN HASSE

 

Walvissen (WA1)
MEEL JOERI
BOYKO DANIL
DE MEYER - CHONG THIJS
DERKINDEREN MIRA
LAMBRECHTS MATHIS
LAURENT YASMIN
LOYEZ MATHIAS
MICHELS LINUS
NDZANA MATHIS
WENÉ FINN

 

Snoeken (SN1)
CORNEZ MAYLIE
DRIESSENS JOMME
DU TRE ILYA
FRANS LENNE
GHYS ELIEN
MARCKX LORE
OFFECIERS HARRY
ROOSEN THOMAS
SCHEPERS XANDER
VAN CAMPFORT NICOLAS
VAN REETH LISSE
VAN SEVEREN MERLIJN
VANDER BEKE BRAM

 

Wedstrijdzwemmers 2 (WZ2)
BALAJI YOUSRA
BEERSMANS THIBEAU
BELLINKX JANNE*
CLOCKAERTS MATHIS
DE KONING RUBEN
IWENS LOTTE
LEPAGE AMELIE
OPDENBERGH MERLIJN
PAZMANY ANDREAS
RAVELINGIEN TIBE
SWYNGEDAUW WOUT
TOUCHARD MILA
VAN DAMME ELIAS
VAN DAMME XANDER
VOLDERS BO
TEMMERMAN ELYNNE
LOYEZ MAXINE

 

Wedstrijdzwemmers 1 (WZ1)
ANTHONI AMELIE
BEERSMANS YENTL
BOYKO VALERIA
BRACKE ERNO
CLOSSET CASIMIR
CORNELISSEN ANAIS
CORNELISSEN ZITA*
DE WINTER YARNO
D'HOOGHE KATIA
LAMPO OLIVIER
MAES YARN*
NIJSKENS KAREL
RAES SENNE
VAN DEN BOSSCHE STAN
VERSCHUEREN SIEBE*
VERVLOET RUWEN
VIAENE SARAH
WOUTERS CAS

 

Masters (MAS)
AERDEN KAREN
BENOY YENTE
BYNENS SARA
CORNETTE FLORISKA
DE BEUCKELAER MICHAEL
DE BEUKELAER KRISTIAAN*
DE BEUKELAER ARMAND
DE BONDT EVA*
DE GENT GABY
DE WIT KRISTIEN
DECONINCK EVELYNE*
DESFOSSES BERND
D'HOOGE CATO
DUTHOO MICHIEL
FLIES TOM
GHYS JAN
HANSSENS PETER*
HENDRICKX WILLY
LINDERS WERNER
MICHIELS JOHAN
NELEMANS JESSY
PINT HANNE
PLAISIER ADRIANA
RAVELINGIEN KATO
SAVORETTI FIORENZO
SCHOETERS ARNE
SCHOETERS IVO
VAN CAMPENHOUT ANJA
VAN KEER CEDRIC
VAN ROYEN RINA
VERBUEKEN PIETER
VERCAMMEN LIEN
VERMEIREN JOOST
VERVUEREN CAROLINE
WILLEMS IVAN

 

Recreatieve zwemmers (RZ)
BOMONT JULIE*
DARCON ARNO*
DE LOOF AMBER
DE LOOF TIBO
DERKINDEREN KAMIL
LENAERTS SENNE
LORIOT MATHIEU
LORIOT NICOLAS
OFFECIERS BILL
SCHEPERS KYRA
TOUALLA SOUFIAN*
VAN DESSEL EMIEL

 

Wedstrijdzwemmers Regionaal (WZR)
MARICHAL JARNO*
PARMENTIER MAXIM

Steun ons: koop via Trooper!

banners 04

BRABO website

logo